1995 yılında Ankara’da doğdu. Lise öğrenimini Nermin Mehmet Çekiç Anadolu Lisesi’nde başarıyla tamamladı. Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü tam burslu okuyup, 2018 yılında yüksek onur öğrencisi olarak mezun oldu.
Aynı yıl Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Önlisans progamından da mezun oldu. Şu anda Anadolu Üniversitesi Aşçılık bölümü öğrencisi olarak öğrenim hayatına devam etmekte.
2017 yılında Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Yetişkin klinik, Nutrisyon ve hastane mutfağında yaz stajını tamamladı. Dikmen Akpınar Aile Sağlığı Mekezi’nde toplum sağlığı stajını tamamladı. Yıldız Yemek Catering şirketinde mutfak planı ve aylık menü planlamaları yaptı , Özel Tevfik Fikret Okullarında kreş ve ilkokul çocuklarına beslenme eğitimi verdi. Açkar Süt ve Süt Ürünleri Fabrikası’nda üretim aşamalarını, hijyen koşullarını inceledi. 2018 yılında Başkent Üniversitesi Hastanesi Çocuk klinik, Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği’nde stajlarını tamamladı. Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Diyet Polikliniğinde (kilo kontrolü, Diyabet, Böbrek, Karaciğer, Kalp Damar hastalıklarında beslenme tedavileri) , Yatan hasta katlarında ve Nutrisyon biriminde stajlarını tamamladı.
2019 Ocak ayı itibari ile Vuslat Bakay Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlık Merkezi'nde Diyetisyen olarak kariyerine devam etmektedir.
ankara psikolog