4 aylık süreçte ideal yaşımı görmek en güzeliydi. :) Sürekli yemek kesintisiz öğünde yiyerek zayıflamak harikaydı ama sebze görmek istemiyorum artık. :)

Seviliyorsunuz hocam her şey için teşekkürler. 106kg girdiğim merkezinizden 90kg kilo koruma ile ayrılıyorum.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiler.

Beni yeniden yarattı iyi ki arkadaşım sizi önermiş iyiki sizi tanımışım. Sizi ve diyetlerinizi çoook sevdim. Size danışan olarak geldim ziyaret ettim daha sonra dost olarak ziyaretinize gelmek istiyorum.

Teşekkürler sizi seviyorum.

Daha önceleri birkaç defa diyetisyen ile denemem olmasına rağmen onlar da başarısız olmuştum. Kafamda ilk geldiğimde soru işareti vardı. Kan testi ile diyet programının ilk haftası çok zorlandım özellikle çay ve kahve olmaması nedeni ile. Daha sonraki haftalar diyetin karşılığı olunca motivasyonumda arttı. Vuslat hanım dobra dobra konuşmaları ve net ifadeler ile anlatması motivasyonumu artırdı. Şu anda ulaştığım kilolara kaç yıl önce oluğumu dahil hatırlamıyorum.

Teşekkürler Vuslat hanım.

 

Yaklaşık 1,5 sene önceydi. Anneme bir hediye vermeye karar verdim ancak bu onun hayatını değiştirecek gülen yüzünü daha da güldürecek bir hediye olmalıydı. Çünkü 15 sene önce kısa süreli mesafelerde bile nefes nefese kalan, kendisine birşey almak istemeyen ve zorla dışarı çıkmaya ikna ettiğimiz bir annemiz vardı. Böylece tanıştık Vuslatımızla. O daha ilk gün o enerjiyi verdi bize, ikna etti bizi ve herşeyden çok inandırdı tüm o dürüstlüğüyle, bilgisiyle...

Annem başardı, bu yolculukta hem annem, hem Vuslat Hocamız çok azimli çıktı. Ben dışarıdan gözlemlerken bu müthiş düşüşü aslında hep şaşırdım bu hızlı değişimlere.

Son durumda toplamda 40kg verdi annem. Şu an hergün yürüyüş yapıyor, sağlıklı beslenme kendi vucudunu tanıyıp ona göre besleniyor. Bu günlerde her zaman pozitif, güleryüzlü, sempatik,  can olan diyetisyenimiz Vuslat Bakay’a sonsuz teşekkür ederiz. Biz onu çok sevdik, çok seveceğiz.

Esra Sayın Yıldırım.

Vuslat ile ilk defa telefonda konuştum. Enerjisi çok yüksekti ve besin testi ile kilo vermeye ikna olmuştum. Besin testini yaptırdıktan sonra mükemmel bir tempolu kilo verdim.  Daha öncesinde akapunktur lipulil ne yaptıysam kilo almıştım Vuslat’ın sayesinde kalıcı kilo verdim ve hayat boyu nasıl koruyacağım.

Mükemmel bir yaşam koçu, hayat enerjisi ve herşeysin, cansın Vuslat :) :) :)

Sizi çok seviyorum:) :)

Elif Keleş ( Annesi ve Selma Keleş, Kendisi ve Begüm Keleş ve diyetin gizli kahramanı babaö Ahmet Keleş. Ailece hayranız)